Klienci o nas

Wysokie standardy szkoleniowe, profesjonalizm w przekazywaniu najlepszych rozwiązań w zakresie coachingu, elastyczność w podejściu do procesu szkoleniowego uwzględniająca potrzeby i oczekiwania uczestników szkolenia. Bardzo dobra struktura prowadzenia szkolenia, równowaga między teorią i praktyką, rozwijanie i utrwalanie nabytych umiejętności… Czytaj więcej opinii klientów o JAK-Marketing Dialog!

Studia podyplomowe COACHING MENEDŻERSKI wprowadziły wiele zmian do mojego życia zawodowego jak i   prywatnego. (…) Jeśli chodzi o samych prowadzących to ich wieloletnie doświadczenie, rzetelna wiedza, indywidualne  podejście do każdego uczestnika, ich niesamowite osobowości, sprawiły, że w czasie zajęć chciało się z siebie dawać  200%… Czytaj więcej opinii studentów o JAK-Marketing Dialog!

Agnieszka jako Coach jest bardzo uważna i dociekliwa. Wspiera swoich sposobem prowadzenia sesji i umiejętnym słuchaniem. Jest ciepła, tworzy atmosferę zaufania i łatwo nie odpuszcza. Poszukuje wraz z klientem najlepszych rozwiązań. Jej długoletnie doświadczenie zawodowe stanowi cenne źródło inspiracji, poczucia bezpieczeństwa i profesjonalnego coachingu... Czytaj więcej opinii o coachingu Agnieszki Grys!

Pani Ewa jest profesjonalistką. Praca z nią przyniosła mi rozwój w sferze zawodowej, jak i osobistej. Jest nie tylko doskonałym partnerem w procesie, ale potrafi doskonale wczuć się w sytuację drugiej osoby i właściwie nazwać procesy, które zachodzą w człowieku… Czytaj więcej opinii o coachingu Ewy Bareły!

Coaching z Alicją to inspirująca droga w głąb siebie. Najważniejsze dla mnie było wzmocnienie i odkrycie dawno zakopanych „skarbów”. Wróciła odwaga i wolność… Czytaj więcej opinii o coachingu Alicji Stankiewicz!

Kontakt i zapytania ofertowe

Tel.: +48 502 514 765

E-mail: biuro@jak-md.pl