W coachingu bardzo mi odpowiadało wprowadzony porządek sesji. I nie wracanie do przeszłości. Skupienie się na celu. I ten „ordnung” może to nie najlepsze określenie ale bliska trafności. Konkretność. Bardzo służyła mi siła Agnieszki.

Domyślałem się, że będę czuć obecność coacha po sesji. Ale nie wiedziałem, że tak wyraźnie i wymiernie. To po sesji porządkował mi się obraz.

W ciągu kilku tygodniu po sesji zdecydowałem się na kilka ważnych ruchów kadrowych, skutkujących podwyżką, zmianą pracy, realizacją ważnego marzenia, skupienie się na realizacji założeń, odsianiu niby-celów od celów istotnych. I to porządkowanie działań i myśli.

Michał, Project Manager


Agnieszka jest genialnym słuchaczem, potrafi elastycznie dostosować metody pracy zarówno do poruszanego problemu jak i do oczekiwań klienta. Sesje z Agnieszką na długo pozostały w mojej pamięci, spełniły moje oczekiwania ze sporą nawiązką, a co najważniejsze realnie zainspirowały mnie do trafnych decyzji.

Alina, psycholog


Jestem klientką Agnieszki od czasu naszego wspólnego szkolenia na Coacha. Nasze spotkania choć nie są regularne stanowią duże wsparcie moich działaniach. Agnieszka jako Coach jest bardzo uważna i dociekliwa. Wspiera swoich sposobem prowadzenia sesji i umiejętnym słuchaniem. Jest ciepła, tworzy atmosferę zaufania i łatwo nie odpuszcza. Poszukuje wraz z klientem najlepszych rozwiązań. Jej długoletnie doświadczenie zawodowe stanowi cenne źródło inspiracji, poczucia bezpieczeństwa i profesjonalnego coachingu.

Coaching z Agnieszką to jak podróż w głąb siebie, swoich możliwości. To jak nabrać wiatru w żagle aby móc płynąć dalej.

Alicja


Agnieszka jest przede wszystkim profesjonalistą w tym, co robi. Potrafi poprowadzić rozmowę w taki sposób, by klient był w stanie odpowiedzieć na pytania, rozwiać wątpliwości oraz być w stanie pokierować swoimi działaniami w pożądanym kierunku oraz postawić i osiągnąć cele. Agnieszka ponadto jest świetnym „motywatorem” oraz przemiłą osobą.

Joanna, studentka