Alicja jako coach jest osobą, która potrafi słuchać, zadawać wnikliwe pytania, dopytywać. Sesje prowadzone były zgodnie z wyznaczonymi celami. Coaching z Alicją jest prawdziwą przyjemnością, ponieważ: czułam, że jestem słuchana, uwaga coacha była skoncentrowana tylko na mnie i rozmowie ze mną. Sesje były wykorzystywane bardzo efektywnie. Podczas 4 sesji udało mi się znaleźć odpowiedzi, rozwiązania na wyznaczone cele i spojrzeć z nowej perspektywy na życie. Dostałam narzędzie, które pomogło mi podjąć decyzję dot. dalszej kariery zawodowej.

Za wszystko bardzo dziękuję.

Sylwia O.


Coaching z Alicją to inspirująca droga w głąb siebie. Najważniejsze dla mnie było wzmocnienie i odkrycie dawno zakopanych „skarbów”. Wróciła odwaga i wolność. Strefa komfortu, która dawała złudne poczucie bezpieczeństwa została „uwolniona” i przełamana dzięki pomocy Alicji. Długo nie trzeba było czekać na efekty 😉 Alicjo, dziękuję!

Szczerze polecam Alicję, jako cocha. Sesje prowadzone profesjonalnie, z pełnym wyczuciem klienta i ogromną życzliwością.

Dla tych wszystkich, którzy nie boją się marzyć, szukają siebie prawdziwych i chcą nadać kierunek, aby móc urzeczywistnić to, co w sercu – polecam sesje z Alicją!

Uważam, iż bardzo pomocne w profesjonalnym prowadzeniu sesji coachingowych jest posiadanie przez Coacha wykształcenia z dziedziny psychologii. Alicja takie posiada, co pozwala na pracę w atmosferze bezpieczeństwa, zaufania i zrozumienia.

Agnieszka S.