Coaching

Coaching to wspieranie Cię w zdobywaniu tego, czego pragniesz, w realizacji Twoich celów i dążeń, bez mówienia co i jak masz zrobić oraz bez robienia tego za Ciebie.

To działanie polegające na indywidualnym towarzyszeniu klientowi w zakresie dowolnej dziedziny aktywności zawodowej.

Działanie to pokrewne jest funkcji trenera przygotowującego mistrza lub ekipę mistrzów. Ma podwójny wymiar: postrzegać daną osobę jednocześnie w jej aktualnej funkcji oraz jako potencjał, który jest w tracie rozwoju.

Coaching jest partnerstwem, gdzie coach z szacunkiem i życzliwością towarzyszy klientowi w jego staraniach oraz zbliżaniu się do wyznaczonego celu.

W coachingu koncentrujemy się na przyszłości oraz ważnym dla klienta aspekcie życia, a nie zwracaniu się ku przeszłości i rozumieniu źródeł powstania danego problemu.

Zadaniem coacha jest towarzyszyć klientowi w jego drodze.

Być coachem, to zaakceptować fakt zadawania pytań co do własnych sposobów działania i zachowań, zakwestionowanie ich, po to by wyprzedzać nowe, nieznane lub generujące stres sytuacje lub stawić im czoło.

Nasi doświadczeni coachowie określą Twoje indywidualne potrzeby lub członków Twojego zespołu, dobiorą odpowiedni proces coachingowy i zaplanują sesje.