[page_container][one_half]

Firma JAK-Marketing Dialog powstała w 2006 roku dzięki doświadczeniu osób, które od wielu lat pracują jako specjaliści w dziedzinie sprzedaży, finansów, promocji, reklamy, psychologii i coachingu. Łączymy wiedzę i praktykę ze znajomością realiów biznesu.

Znajomość wielu branż, oryginalne sposoby komunikacji, pasja, energia, zaangażowanie w swoją pracę oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów to podstawowe cechy, które nas wyróżniają.

Metoda naszej pracy opiera się na nauce poprzez działanie i współpracę. Tworząc inspirujący dialog, opieramy się na prostych i skutecznych rozwiązaniach.

Realizujemy programy dla biznesu w ramach usług coachingowych, doradczych, szkoleń zamkniętych, oraz dla klientów indywidualnych w formie szkoleń otwartych w Akademii JAK-MD.

[/one_half][one_half_last]

Celem JAK-Marketing Dialog jest wspieranie w rozwoju osób, liderów, zespołów, kadr szkoleniowych, menadżerów i organizacji w procesie rozwoju.

Współpracę rozpoczynamy zawsze od rozpoznania potrzeb, określenia celów, które gwarantują konkretne i trwałe efekty. Nasz sukces to sukces i zadowolenie klientów.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwu oczekiwane korzyści i zapewni właściwy kierunek rozwoju Państwa przedsiębiorstwa.

Zapraszam do współpracy

Agnieszka Grys

właściciel firmy Jak-Marketing Dialog[/one_half_last][/page_container]