Certyfikowana trener biznesu (I stopień Metoda TROP©), dyplomowana coach grupowa (Metoda TROP©), certyfikowana coach (I stopień Metoda TROP©, ICF ACC Coach), mediatorka w trakcie certyfikacji (CNV©). Managerka z przeszło 18-letnim doświadczeniem. Przez wiele lat strateżka, PR-owiec i specjalistka z zakresu komunikacji. Tworzyła i realizowała projekty w Polsce i zagranicą. Z pasji i powołania od ponad 5 lat zajmuje się wspieraniem ludzi i organizacji w rozwoju. Pracowała m.in. dla Pracuj.pl, Europ Assistance, Henkel, Arcelor Mittal, Gemius SA, Arteria SA, Towarzystwo Amicus, Fundacja Atalaya, Grupa TROP.

Prowadzi warsztaty, szkolenia, długofalowe programy rozwojowe, team coachingi, biznes coachingi, sesje action learning i facylitacje z naciskiem na kwestie różnorodności i międzykultorowości.

Specjalizuje się w obszarach komunikacji (interpersonalnie, w konflikcie, biznesowo, międzykulturowo), budowaniu i strategii rozwoju marki (osoby, usługi, produktu, firmy), międzykulturowości (uwrażliwianie MK, zarządzanie zespołem MK, godzenie różnic) i corporate wellness (warsztaty antystresowe, godzenia ról, uważność).

Autorka wypowiedzi i artykułów dotyczących samorozwoju i coachingu na łamach branżowych, HR oraz lifestylowych mediów („Coaching”, „HR Plus”, „Personel i Zarządzanie”, „Personel Plus”, Puls Biznesu, DD TVN, „Metro”, „Flesz”, „Vita”, „Cosmopolitan”, „Świat Kobiety” i in.).

Serbka, od lat mieszka w Polsce. Mówi w pięciu językach (polski, serbski, angielski, rosyjski, hiszpański). Jest członkinią stowarzyszenia SIETAR zrzeszającego trenerów i osoby zajmujące się naukowo tematem międzykulturowości.