Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest też absolwentką programu dla coachów: CoachWise Essentials™ i CoachWise Equipped™ według akredytowanej w ICF metodyki CoachWise™.

Pełniła rolę mentora i trenera w pionierskim „Programie mentorskim dla studentów SWPS” oraz coacha w programie „Action Plan dla studenta” wspierając aktywny rozwój i świadome kreowanie własnej przyszłości przez młodych ludzi.

Praca z ludźmi jest dla niej jak odkrywanie nowych lądów. W każdym znajduje coś ciekawego. Lubi ich słuchać. Klienci twierdzą, że jest elastyczna i potrafi się dostosować. Czasem idzie pod prąd dzięki czemu jej klienci odkrywają nowe zakamarki swoich pragnień i możliwości.

Klienci, z którymi pracuje to dla niej nie nazwy firm, ale ludzie, którzy poszukują nowych rozwiązań, możliwości i celów. Osoby gotowe na zmiany, otwarte na doświadczenie i działanie. Dzięki partnerstwu i akceptacji – niemożliwe staje się możliwe, nieosiągalne pojawia się w zasięgu ręki, odległe nabiera realnych kształtów.

Największą nagrodą jest dla niej błysk w oku drugiego człowieka gdy znajduje on odpowiedzi na swoje pytania i zaczyna mu się chcieć podejmować wyzwania.