Trener, doradca biznesowy, coach. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie zawodowe w firmach z branży odzieżowej. Pracował jako handlowiec, koordynator i menadżer sprzedaży w strukturach korporacyjnych. Przede wszystkim praktyk, który rozumie procesy biznesowe oraz widzi szanse i problemy człowieka funkcjonującego we współczesnych organizacjach. Od 10 lat trener biznesu i coach. Współwłaściciel firmy szkoleniowej, w ramach której prowadzi szkolenia i doradztwo dla menedżerów wyższego i średniego szczebla, dla zespołów sprzedażowych i trenerów wewnętrznych organizacji.

Jako trener specjalizuje się w przygotowywaniu i prowadzeniu projektów szkoleniowych w obszarze szeroko rozumianego przywództwa i zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta oraz innych, związanych z efektywnością indywidualną i zespołową. Jako konsultant zajmuje się m.in. zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią sprzedaży i współpracy z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym. Zrealizował ponad 1000 dni szkoleniowych dla firm z branży finansowej, FMCG, B2B. Jest także trenerem narzędzi FRIS i DISC.

Współautor i prowadzący zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – Studia Podyplomowe „Coaching menedżerski. Nowoczesne narzędzie rozwoju osobistego, zespołu i organizacji”. Autor Akademii Trenera Biznesu wg metodologii JAK-MD™, realizowanej jako studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim.