Partnerzy

Home  >>  JAK-MD  >>  Partnerzy

👉 Strona www studiów podyplomowych „Coaching menedżerski. Nowoczesne narzędzie rozwoju osobistego, zespołu i organizacji”

Jesteśmy współautorem programu studiów podyplomowych i odpowiedzialni za strefę coachingową wg metodologii JAK-MDTM pod względem merytorycznym i edukacyjnym. Zapraszamy na studia podyplomowe.

 

 

👉 Strona www studiów podyplomowych „Akademia Trenera Biznesu – rozwój umiejętności profesjonalnych

👉 Fanpage studiów na Facebooku

Jak-Marketing Dialog jest współorganizatorem i opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych wraz z Uniwersytetem Łódzkim na Wydziale Zarządzania. Zapraszamy na studia podyplomowe: „Akademia Trenera Biznesu – rozwój umiejętności profesjonalnych” wg metodologii JAK-MDTM

Youth Bussines Poland

JAK-Marketing Dialog współpracuje z Coaching Center od października 2011 w ramach Programu „Mentoring i Coaching” – pomoc dla młodego biznesu. Celem programu „Mentoring i Coaching” jest pomoc młodym Polakom, którzy nie mają jeszcze wyrobionej intuicji biznesowej. W ramach projektu przedsiębiorcy otrzymują wsparcie doświadczonych Mentorów i Coachów w kluczowym początkowym okresie prowadzenia firmy. Dzięki niemu nabierają biznesowego rozeznania i zyskują wiarę we własne możliwości. Program „Mentoring i Coaching” to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Autokreacja, Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz Coaching Center. Opiera się na idei zapoczątkowanej przez Fundację Księcia Karola w ramach programu „Youth Business International” – programu wspierającego młodych przedsiębiorców w 39 krajach na całym świecie. Program pomaga młodym osobom stać się przedsiębiorcami poprzez zapewnienie opieki merytorycznej i wsparcia finansowego w postaci dostępu do niskooprocentowanych pożyczek. Daje też możliwość – pionierskiego w Polsce – wykorzystania coachingu we wspieraniu powstawania nowych przedsięwzięć – Coachingu Przedsiębiorczości.

Jednym z najważniejszych elementów Programu jest pomoc Mentora, który wspiera młodego przedsiębiorcę. Mentor to partner, z którym wspólnie tworzy się pomysły, planuje działania i ocenia ich skuteczność. Mentor społecznie wspiera uczestnika w najbardziej przełomowym, początkowym okresie prowadzenia firmy (6-12 miesięcy). Mentoring zajmuje niewiele czasu, przeciętnie jest to 2-4 godziny na miesiąc. Odpowiedzialność za podjęcie decyzji oraz ich wyniki zawsze pozostaje w rękach przedsiębiorcy.

Portale

          

 

Kontakt i zapytania ofertowe

   +48 502 514 765    biuro@jak-md.pl

Skontaktuj się z nami przez formularz: